עבודות גיזום מורכבות

גוזמי עצים לעבודות מורכבות במקומות ללא גישה

חברת עידן גיזום בע"מ מתמחה בגיזום, כריתה ושימור של עצים. כל עובד החברה מוגדרים גוזמי עצים והם מורשים מטעם משרד החקלאות ומצוידים בתעודת שלב ג' המאפשרת להם לבצע עבודות בסנפלינג כאשר אין גישה לכלים כבדים. אנו ערוכים במיטב הידע והציוד הנדרש לביצוע כל פרויקט מקטן ועד גדול בכל אזורי הארץ תוך ניהול נכון ומקצועי החוסך בעלויות המזמין.

לפרטים נוספים, עידן גיזום בע"מ – 050-8368817

גוזמי עצים במקומות מסוכנים

במהלך חודש מאי האחרון הוזעקנו לאתר בו צריך היה לכרות עץ ותיק שצמח לתוך עמודי חשמל באופן שסיכן את דיירי הסביבה. מיקום העץ ואופן הצמיחה שלו לא אפשרו כניסת כלים כבדים ולכן נאלצנו לבצע את העבודה באמצעות כבלי סנפלינג תוך כדי הפסקת חשמל יזומה שחברת חשמל עשתה עבורנו. גוזמי עצים מנוסים כמונו מבצעים את העבודה במינימום זמן ואכן, אחרי 3 שעות פונה העץ וחזרה אספקת החשמל לאזור.

תחומי ההתמחות של גוזמי העצים שלנו

  1. גיזום, טיפול ושימור עצים
  2. העתקת עצים
  3. כריתת עצים
  4. קידוח גדמים והסרתם במדרכות ללא נזק סביבתי וזאת בכדי לנטוע עצים חדשים
  5. כרסום שורשים וגדמים
  6. אורטופדיה – קשירות ועמודים תומכים לעצים

גוזמי עצים במקומות ללא גישה

כאשר מבצעים גיזום עצים במקומות ללא גישה לכלים כבדים וגוזם העצים מטפס על העץ ומבצע את העבודה יש לשים את נושא הבטיחות בראש סדר העדיפויות. כל העובדים בחברתנו הינם בעלי תעודת גוזם מומחה מטעם משרד החקלאות, תעודת שלב ג' מטעם התמ"ת- לביצוע עבודות בהן אין גישה למנופים והאפשרות היחידה היא עבודה בטיפוס וסנפלינג. ברשותנו רישיונות לעבודה על מנופים וכלי צמ"ה ואניו מצויידים במיטב הציוד הדרוש לגיזום וכריתת עצים.

חברתנו מבוטחת באופן המקצועי ביותר הכולל ביטוח צד ג' ייחודי אשר ייבאנו אותו מאנגליה. ביטוח זה מכסה באופן מוחלט בלי סייגים את כל התחום בו אנו עוסקים עד 3,750,000 ש"ח, לעומת שאר הביטוחים הנפוצים בשוק.

בין לקוחותינו

סולל בונה-שיכון ובינוי-תשתיות, CRTG-הרכבת הקלה ת"א,  חברת עמידר, רשת גני ילדים ויצו, רשת נעמת, בית חולים קפלן רחובות, אוניברסיטאות, חברות בנייה ותשתיות, חברות גינון, עריית כפר סבא, מושבים, מועצות אזוריות, קיבוצים וכמובן לקוחות פרטיים.

כריתת עצים

גיזום עצים

טיפול בעצים

לתיאום שירות

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.
התקשרו
דילוג לתוכן