גיזום עצי דקל

גיזום עצי דקל צריך להיעשות לקראת בוא החורף, כדי למנוע סיכון של נפילות של ענפים או התמוטטות בעקבות רוחות סוערות.

עצי דקל חשוב לגזום משתי סיבות:  הראשונה היא גודלו של העץ והעובדה שבבגרותו הוא עשוי להגיע לגבהים עצומים.  כאשר ענפיו של עץ הדקל משתרגים גבוה מידי, קיימת סכנה מידית של פגיעה בחוטי חשמל וסכנה משמעותית לסביבה בדמות קריסה/נפילה של ענפים.

הסיבה השנייה  לגיזום עצי דקל היא מניעת התיישבותם של מזיקים. כאשר ענפי הדקל גדלים ומתייבשים הם הופכים להיות כר פורה להתיישבותם של מזיקים כגון עכברים, יונים וציפורים.  כמו כן קיימת משיכה עזה של עטלפי פירות אל העץ אשר משאירים אחריהם לכלוך רב בדמות לשלשת הקשה לניקוי ומכתימה קירות חיצוניים של בתים. בנוסף, יש צורך לעצב את גזע הדקל ולקטום את השלוחות שהוא מוציא החוצה. שלוחות אילו גדלות על מנת להגן על העץ אך פוגעות ביופיו ובהומוגניות של הגזע.

חברת עידן גיזום בע"מ מתמחים בגיזום לגובה, בדגש על גיזום דקלים ובניקוי העץ ללא מנופים וללא ציוד כבד. העובדים המומחים שלנו, ידעו לטפס על העץ בצורה מאובטחת ולסלק את הענפים המיותרים.

ניקוי דקלים

עצי דקל דורשים גם טיפול מעבר לגיזום  ויש צורך בניקוי שלהם על מנת לשמור על הבריאות של העץ ועל חוסנו, עוצמתו וגידולו הנכון.

חברות רבות מציעות טיפולים לעצי דקל הכוללים גיזום וניקוי תקופתי. אך חשוב לדעת, כי יש לפנות אל חברה המתמחה בטיפול בעצים, המיומנת באיתור מחלות ומזיקים, משתמשת בציוד מתאים ומבוטחת גם כלפי צד ג'. אם לא נזניח את הטיפול בעץ הדקל, הוא מצדו יחזיר לנו  בכך שיגדל לתפארת כפי שרק עץ הדקל המרשים יודע לגדול ולצמוח.

חלק בלתי נפרד מהטיפול בצמחיה המקיפה את הבית, או הצומחת בגינה או בשדה הוא גיזום. גיזום דקלים תקופתי חשוב ביותר גם מטעמי יופי ואסתטיקה, אך יותר מכך, מטעמי בטיחות וכן למען חיזוקו של העץ.

כריתת עצים

גיזום עצים

טיפול בעצים

לתיאום שירות

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.
התקשרו
דילוג לתוכן