עקירת גדמים

חברת עידן הגוזם בע"מ מבצעת עבודות כריתת גדמים ושורשים בכל הארץ. כל הצוותים שלנו מאושרים מטעם משרד החקלאות ומצוידים במיטב הציוד המתקדם . לחברתנו ביטוח ייחודי לתחום הגיזום שיובא מגרמניה ומופעל בהצלחה בישראל. אז אם אתם מחפשים עבודה מהירה, שירות עם חיוך ומחירים סבירים אנחנו הכתובת.

עידן גיזום בע"מ – 050-8368817

תהליך הטיפול בקרקע שהוזנחה והכנתה לשתילה אינו תהליך פשוט. אך בסיומה מובטחת לכם קרקע פורייה שתוכלו להפוך לגינת חלומות שתשמח לקלוט בהצלחה כל שתיל ועץ.

עקירת גדמים

עקירת גדמים היא חלק מפעילות הטיפול בקרקע ומטרתה לסלק שורשים וגדמים באמצעות מכונה יעודית הנבנתה לשם כך במיוחד.  עקירת חלקי העץ הבולטים מהאדמה מצמצמים את סכנת ההתקלות והנפילות של אנשים ובעלי חיים ודואגת למראה של סביבה אסתטית ונקייה.  בנוסף היא מאפשרת לנו להפוך את האדמה ולהכין אותה לשתילה של צמחים חדשים.

 

תהליך מקדים לעקירת גדמים

הקרקע משופעת במרכיבים הכוללים מינרלים, גזים, נוזלים ואפילו יצורים חיים. בטיפול נכון מובטחת לכם הנאה רבה מפריה ובתנאי שתפעלו על פי השלבים :

  • קודם כל לנקות ולזרוק את כל הפסולת- זה אומר, אבנים, עקירה של עצים וכמובן עקירת גדמים ושיחים. גם העשבים הגדולים ייקחו חלק כמו מהגדמים והנה, אתם כבר בדרך הנכונה.

 

  • בשלב השני חשוב מאוד להתחיל לחפור בקרקע, זה חשוב מכיוון שחשוב להסיר עוד גדמים, עשבים או אבנים שלא נראו לעין בשלב הראשוני.

כמו פעולות אחרות, גם סילוק הגדמים נועד להתבצע על ידי מומחים עם ניסיון ומכשור מותאם. פנו עוד היום לחברת עידן גיזום בע"מ והבטיחו לעצמכם את הצוות הטוב ביותר בישראל לכל פעולה שקשורה לעצים.

כריתת עצים

גיזום עצים

טיפול בעצים

לתיאום שירות

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.
התקשרו
דילוג לתוכן